Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Coraz mniej pielgrzymów

Łomżyńska piesza pielgrzymka na Jasną Górę z roku na rok ma coraz mniej uczestników – tak wynika z danych biura pielgrzymki. 2 lata temu z Łomży do Częstochowy wędrowało 1600 osób, rok temu o ponad 200 mniej. Jednym z powodów rezygnacji z wędrowania jest stan zdrowia. Zwłaszcza osoby starsze obawiają, że nie przejdą ponad 400 kilometrów - bo tyle dzieli Łomżę od Częstochowy. Katarzyna Laska z sekretariatu tegorocznej pielgrzymki uspokaja, pomoc – także medyczna – czekać będzie na pątników w każdej pielgrzymkowej grupie.

Tegoroczna piesza pielgrzymka wyruszy z Łomży już po raz 20-ty. Pątnicy rozpoczną marsz 1 sierpnia, na Jasną Górę mają dotrzeć 13 sierpnia. Podczas wędrówki będą mogli uczestniczyć we wspólnych śpiewach, modlitwach, rozważaniach słowa Bożego. Zapisy jeszcze trwają – można jeszcze zgłaszać się do swoich parafii i do Biura Pielgrzymki, które mieści w Kurii Diecezjalnej w Łomży

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę