Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pechowa trzynastka

Czarny kot, stłuczone lustro, czy trzynastka – to coś czego większość ludzi chciałaby uniknąć... Ale jak tu nie wierzyć w przesądy skoro nawet złodziejom, którzy przez kilka miesięcy kradli siłowniki z bram przesuwnych w Łomży i okolicy, trzynasty skok się nie udał. W nocy z piątku na sobotę na gorącym uczynku policjanci zatrzymali jednego z nich. 17-letni Andrzej W. kradł siłownik z bramy „Ekonomika”, a po zatrzymaniu przez policję wsypał trzech kolegów, z którymi skradł już 12 takich urządzeń.

„Pechowi” złodzieje to Mariusz S. lat 21 z Dobrzyjałowa, Tomasz P. lat 38 z Łomży i Daniel Sz. lat 26 z Łomży, który w tej grupie zajmował się paserką. Policjanci przedstawili im zarzuty dotyczące kradzieży 12 siłowników bram przede wszystkim z Łomży, ale także z najbliższej okolicy i usiłowanie kradzieży kolejnych trzech takich urządzeń.
Jak podkreśla Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji zatrzymani procederem parali się od września ubiegłego roku. Wszyscy przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów. Teraz grozi im do 5 lat pobawienia wolności.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę