Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

„Jedynka” po raz trzeci przegrała

Siatkarki UKS „Jedynka” Łomża przegrały pierwszy trójmecz w walce o utrzymanie w drugiej lidze. Przed tygodniem, grając na wyjeździe, łomżanki dwukrotnie uległy zawodniczkom ŁKS-u Łódź, a w sobotę we własnej hali odnotowały trzecią porażkę. W żadnym z trzech meczy podopieczne trenera Mirosława Skawskiego nie zdołały wygrać nawet jednego seta.

Na mecz w Łomży zawodniczki ŁKS-u Łódź przyjeżdżały po to aby wywalczyć utrzymanie w II lidze... i to im się udało. Pokonując po raz trzeci zespół UKS „Jedynka” Łomża zapewniły sobie miejsce w lidze.  
W pierwszym secie łomżanki nawet nie próbowały krzyżować planów łodziankom. Przyjezdne wygrały go do 13. W drugim secie łomżanki próbowały nawiązać równorzędną walkę, ale udawało się to tylko momentami i przegrały go 22 do 25. Groźnie dla zawodniczek z Łodzi zrobiło się dopiero w trzecim secie. Przez większą część gry to zawodniczki „Jedynki” miały kilku – max. 4 - punktową przewagę, ale to co z trudem łomżanki wywalczyły szybko potrafiły stracić przez nieporozumienia czy złe zagrywki. Ostatecznie zawodniczki ŁKS Łódź dopiero w końcówce zdołały pokonać łomżanki wygrywając tego seta 25 do 27 i cały mecz 0 : 3.  
Tym samym łodzianki wywalczyły już sobie miejsce w II lidze a łomżanki teraz będą walczyły o szansę rywalizacji o nią z zespołem, który będzie starał się tam przedostać z trzeciej ligi. Na początek zawodniczki „Jedynki” będą musiały jednak pokonać zespół, który przegra w rywalizacji AZS BTPS Białystok - Sparta Warszawa.
200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę