Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Portugalia, Cypr i ...Szklarska Poręba

Główne zdjęcie
Daniel Chyliński, Magdalena Stankiewicz i Justyna Korytkowska

W kraju i zagranicą przygotowują się najlepsi zawodnicy LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża do nadchodzącego sezonu lekkoatletycznego. Arkadiusza Wojno wraz z Kadrą Juniorów trenuje na Cyprze, Magdalena Stankiewicz, Daniel Chyliński Justyna Korytkowską trenowali w Portugalii, a kilkuosobowa grupa lekkoatletów, którzy jeszcze nie odnieśli tak spektakularnych sukcesów, przygotowuje się do zawodów w Szklarskiej Porębie.

Daniel Chyliński i Magdalena Stankiewicz
Daniel Chyliński i Magdalena Stankiewicz
Andrzej Korytkowski trener
Andrzej Korytkowski trener
- Znakomite warunki atmosferyczne oraz bardzo dobra baza sportowa przyczyniły się do wykonania dużej pracy treningowej, która powinna przynieść efekty w zbliżającym się sezonie – mówi trener Andrzej Korytkowski, który właśnie wrócił z trójką podopiecznych z Portugalii.
Trener w raz z rekordzistami Polski Magdaleną Stankiewicz i Danielem Chylińskim oraz pięciokrotną finalistką Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców Justyną Korytkowską przebywali nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego w portugalskiej Abufeirze.
Zgrupowanie odbyło się dzięki sponsorom. Tytularnemu, ale także dzięki firmie PEPEES S.A., która dołączyła do grona sponsorów klub.
- Koszy pobytu wraz z przelotem są zbliżone do cen jakie mamy w Spale – mówi Andrzej Korytkowski – a aura i atrakcyjność wyjazdu przemawiają za Portugalią. Ośrodek gościł podczas naszego pobytu zawodników z minimum 11 krajów. Bliskość wszystkich ważnych dla nas miejsc (200m do stadionu, a po 500m do tras biegowych oraz ... plaży) sprawiła, że mogliśmy zająć się treningiem, odpoczynkiem i budowaniem formy, z której jestem bardzo zadowolony – podkreśla trener.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę