Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Utrudnienia przy skrzyżowaniu Piłsudskiego i Zambrowskiej

Główne zdjęcie
prace przy skrzyżowaniu Piłsudskiego i Zambrowskiej

Kierowcy dojeżdżający do centrum Łomży od strony Zambrowa i jadący tam z Osiedla Południe Aleją Piłsudskiego i Szosą Zambrowską powinni liczyć się z utrudnieniami i możliwością stania w korku. Pracownicy budujący nową nitkę Szosy Zambrowskiej właśnie rozpoczęli prace przy budowie skrzyżowania obu dwujezdniowych ulic. Z ruchu wyłączona została jedna nitka Alei Piłsudskiego na odcinku od Szosy Zambrowskiej aż do Rycerskiej i cały ruch w obie strony odbywa się jedną jezdnią.

Problemy komunikacyjne mają także kierowcy z osiedla Perspektywa, którzy nie mogą wyjeżdżać  z ulic Rycerskiej i Księżnej Anny w Szosę Zambrowską.
Ratusz zapewnia, że prace związane z budowa drugiej nitki Szosy Zambrowskiej mają się zakończyć do... Dnia Dziecka.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę