Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Kluczowe euro

Zarząd Województwa Podlaskiego przyjął indykatywny wykaz projektów kluczowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013. Lista jest zgodna z wcześniej przygotowanym projektem. Znajduje się na niej 26 projektów w tym cztery z Łomży i przebudowa drogi Piątnica – Jedwabne.

Lista była przygotowywana od roku przez kolejne zarządy województwa. Jej ostateczne zatwierdzenie umożliwia podpisanie wstępnych umów z beneficjentami i rozpoczęcie prac nad realizacją poszczególnych inwestycji.
Z Łomży na mniej są następujące projekty: usprawnienie drogowych połączeń regionalnych w granicach Łomży (48,5 mln zł do 2012 roku), modernizacja stadionu miejskiego – II etap (22 mln zł - do 2009), budowa miejskiej pływalni (25 mln zł - do 2010) i zgłoszony przez Diecezję Łomżyńską projekt renowacji zabytkowych obiektów kultury oraz rozbudowa Muzeum Diecezjalnego (9,5 mln zł do 2012).
Projekt przebudowy drogi wojewódzkiej Nr 668 Piątnica Poduchowna – Jedwabne zgłosił Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Na zrealizowaną do końca 2010 roku inwestycję ma zostać przeznaczonych ponad 40 mln zł. Już wiadomo, że tak jak w każdej innej inwestycji prowadzonej przez samorząd województwa lub podległe mu jednostki, 90% tej kwoty ma pochodzić z RPO.
Marszałek Jarosław Dworzański zapowiedział, że co pół roku będzie dokonywany przegląd listy w celu usunięcia z niej projektów, które nie będą realizowane.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę