Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Traktat z Lizbony przepołowił podlaski PiS

Główne zdjęcie
"popełnili błąd"? - posłowie PiS: Bogucki, Kołakowski, Jurgiel

We wtorek późnym popołudniem Sejm większością 384 głosów zgodził się aby prezydent Lech Kaczyński ratyfikował Traktat z Lizbony. Przeciwko było 56 posłów z PiS, a kolejnych 12 z tego klubu wstrzymało się od głosu. Siedmiu posłów PiS z województwa podlaskiego w głosowaniu tym podzieliło się ...na połowę. Trzech posłów było „za”, trzech „przeciw” i jeden „wstrzymał się”.

Wśród parlamentarzystów którzy opowiedzieli się przeciw ustawie upoważniającej Prezydenta RP do ratyfikacji Traktatu z Lizbony byli Lech A. Kołakowski z Łomży, Jacek Bogucki z Wysokiego Mazowieckiego i Krzysztof Jurgiel z Białegostoku. W głosowaniu tym „wstrzymał się” Kazimierz Gwiazdowski z Radziłowa. Pozostali posłowie PiS z województwa – Krzysztof Putra, Jarosław Zieliński i Mariusz Kamiński głosowali „za”.

Dodać wypada, że posłowie z innych opcji politycznych w głosowaniu tym byli zgodni jak jeden mąż - „za”.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę