Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.radio.bialystok.pl

Policjanci z Łomży ustalają okoliczności zaginięcia 16-letniej Marty Gawrych

Wciąż trwają poszukiwania 16 letniej mieszkanki Łomży, która zaginęła wczoraj wieczorem. Jej rzeczy znaleźli przypadkowi przechodnie przy barierce mostu na Narwi, dlatego strażacy i płetwonurkowie przez kilka godzin wczoraj i dzisiaj przeszukiwali rzekę. (...) Policjanci starają się ustalić jak nastolatka spędziła wczorajszy wieczór i szukają jej min na terenie miasta. Poszukiwana 16 latka to Marta Gawrych, uczennica III klasy I Gimnazjum w Łomży. Jak mówi rzecznik prasowy łomżyńskiej policji, Krzysztof Leończak, poszukiwania koncentrują się wokół mostu na Narwi, ale możliwe są także inne scenariusze. Np. taki, że pozostawione przy barierce rzeczy miały tylko zwrócić uwagę na jej problemy, a dziewczyna nie skoczyła do wody.

Dlatego policja prosi o pomoc w poszukiwaniach nastolatki. W chwili zaginięcia była ubrana w ciemne jeansy, czerwono-czarny bezrękawnik, ma ok 160 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma włosy jasne w pasemka, do ramion. Jak mówi Teresa Kurpiewska, dyrektorka Publicznego Gimnazjum nr 1, w którym uczy się poszukiwana nastolatka, dziewczyna nie sprawiała problemów wychowawczych. Jest wzorową uczennicą, nie miała nawet jednej oceny dostatecznej na semestr, tylko czwórki i piątki. Dziewczyna nie chodziła też na wagary. Policjanci nie wykluczają, że zaginięcie nastolatki może mieć związek z zawodem miłosnym. Osoby, które widziały Martę proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu 112 lub 997.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę