Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Słaby start łomżanek w play-off

Walczące o utrzymanie w drugiej lidze siatkarki UKS „Jedynka” Łomża słabo rozpoczęły rozgrywki play-off. W sobotę i niedzielę przegrały dwa mecze ŁKS-em Łódź 0 do 3. System w tej części rozgrywek zakłada walkę do trzech zwycięstw. Kolejne spotkanie obu drużyn w sobotę w Łomży.

Zawodniczki ŁKS-u Łódź okazały się zbyt mocne jak na możliwości łomżanek. Podopieczne Mirosława Skawskiego pierwszy mecz przegrały w setach do 23, 21 i 22. W kolejnym spotkaniu  wyniki poszczególnych setów były następujące 25:19, 25:21 i 25:17.     

Jeśli przegrają o utrzymanie będą walczyć z przegranym z identycznej rywalizacji pomiędzy AZS BTPS Białystok a Spartą Warszawa. Z drugiej ligi spadnie ten zespół który dopiero przegra tę rywalizację, a wygrany o pozostanie powalczy jeszcze z zespołem wyłonionym z III ligi.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę