Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 10 sierpnia 2022 napisz DONOS@
źródło: gazeta.pl

Pijany kierowca wjechał w orszak weselny

Blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu wskazał alkomat u kierowcy bmw, który wjechał w orszak weselny doprowadzając do kolizji z trzema innymi autami. Niegroźnie rannych zostało w sumie pięć osób. Droga Wysokie Mazowieckie - Szepietowo była przez dwie godziny zablokowana.


Jak poinformował Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego podlaskiej policji, auto prowadzone przez nietrzeźwego kierowcę wyjechało zza

zakrętu wprost na jadący z naprzeciwka orszak weselny. Mężczyzna doprowadził do kolizji z trzema samochodami; wszystkie cztery pojazdy wpadły do rowu.

Osoby ranne trafiły do szpitala, ale po opatrzeniu niegroźnych obrażeń szybko go opuściły. Kierowca, także ranny, trafił do policyjnej izby zatrzymań.

alx

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę