Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
źródło: gazeta.pl

Pijany kierowca wjechał w orszak weselny

Blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu wskazał alkomat u kierowcy bmw, który wjechał w orszak weselny doprowadzając do kolizji z trzema innymi autami. Niegroźnie rannych zostało w sumie pięć osób. Droga Wysokie Mazowieckie - Szepietowo była przez dwie godziny zablokowana.


Jak poinformował Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego podlaskiej policji, auto prowadzone przez nietrzeźwego kierowcę wyjechało zza

zakrętu wprost na jadący z naprzeciwka orszak weselny. Mężczyzna doprowadził do kolizji z trzema samochodami; wszystkie cztery pojazdy wpadły do rowu.

Osoby ranne trafiły do szpitala, ale po opatrzeniu niegroźnych obrażeń szybko go opuściły. Kierowca, także ranny, trafił do policyjnej izby zatrzymań.

alx

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę