Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 16 czerwca 2021 napisz DONOS@

Sukces w Krakowie

Przedstawienie „Nie tylko w Tobie” grupy teatralnej WTZ przy Zakładach Spożywczych Bona z Łomży zajęło II miejsce w przeglądzie teatralno-muzycznym Albertiana 2008. To Ogólnopolski Festiwal dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie. Pomysłodawcą i współtwórcą Albertiany jest aktorka Anna Dymna, która wręczyła łomżyńskiej grupie nagrodę. Finał przeglądu odbył się na deskach teatru Juliusza Słowackiego w Krakowie

„Ogromnie cieszymy się, że nasze przedstawienie zostało wyróżnione. Rozpierała nas duma gdy weszliśmy na scenę tak pięknego i znanego krakowskiego teatru. Poczuliśmy, że warto było dla takiej chwili poświęcić rok na pracę nad przedstawieniem.
Ciepła i miła atmosfera panująca w teatrze wprawiła nas w bardzo radosny nastrój. Choć nie zabrakło wzruszających momentów takich jak występ Pawła Kukiza śpiewającego w duecie z niepełnosprawną Karolinką.
Czujemy się bardzo dowartościowani i zachęceni do tworzenia nowych projektów” - napisali  w liście do naszej redakcji czlonkowie i opiekunowie grupy teatralnej WTZ przy Zakładach Spożywczych Bona z Łomży. Oto fotorelacja z uroczystości podczas której wręczono nagrodę.
200609064623.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę