Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.radio.bialystok.pl

Klasa o profilu wojskowym w Jedwabnem

Lekcje na strzelnicy i poligonie, a przed nimi musztra. Takie zajęcia planuje dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Jedwabnem. Od września będzie tam klasa o profilu wojskowym. Część zajęć poprowadzą żołnierze, więcej będzie też matematyki i języków obcych.

Klasę o profilu wojskowym szkoła tworzy we współpracy z Wojskową Komendą Uzupełnień w Łomży. Dokumenty zainteresowani gimnazjaliści mogą składać od pierwszego kwietnia.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę