Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Agrobiznes” ambasadorem Regionalnego Ośrodka EFS w Łomży

Główne zdjęcie
Sławomir Szulc – kierownik ośrodka i prof. Roman Engler - rektorowi WSA

Szklaną kulę z zarysem siedmiu kontynentów otrzymała Wyższa Szkoła Agrobiznesu. To nagroda Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Łomży instytucji, która może poszczycić się największą liczbę i wartością zrealizowanych projektów w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Puchar rektorowi WSA prof. Romanowi Englerowi wręczył kierownik ośrodka EFS Sławomir Szulc.

Istniejący od kwietnia ubiegłego roku Regionalny Ośrodek EFS po raz pierwszy przyznał takie wyróżnienie.
- Nie ma sukcesu bez „Agrobiznesu” - promieniował prof. Engler, który dziękując za puchar stwierdził, że po prostu nie przeszkadzał sztabowi ludzi WSA w realizacji projektów.
A co konkretnie zrobiła Wyższa Szkoła Agrobiznesu, że dostała puchar i tytuł Ambasadora RO EFS? Pod kierunkiem dr. Witolda Rzepińskiego opracowywała listę potraw regionalnych w Podlaskiem. Młodzież zdobywała kwalifikacje zawodowe jako opiekun osób niepełnoprawnych i kierowca ciężarówek z przyczepą. Sześcioro absolwentów WSA miało staże na uczelni. Powstało laboratorium za 400 tys. zł dla pielęgniarek, które kształcą się w WSA.
Warto dodać, że od roku nasz ośrodek EFS przeprowadził w Łomży ok. 30 szkoleń dla zainteresowanych środkami unijnymi z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Szkolenia odbyły się także w Kolnie, Grajewie, Grabowie, Nowogrodzie i Stawiskach.

MRD

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę