Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Świąteczny złodziej wpadł i pociągnął za sobą kolegę

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 21-letniego Mariusza S. Mężczyzna wykorzystując świąteczny czas i głęboki sen domowników włamał się do jednego z domów w Dobrzyjałowie. Skradł z niego pieniądze, telefony komórkowe, dokumenty, kluczyki do samochodu, a z posesji także pasujący do tych kluczyków samochód. Zatrzymując złodzieja, policjanci zatrzymali także 19-latka, u którego ukrył łup. Okazało się, że poza skradzionymi przedmiotami w jego domu znaleziono także narkotyki.

Podejrzany o dokonanie włamania i kradzieży 21-latek Mariusz S. to mieszkaniec Dobrzyjałowa gmina Piątnica. Do domu w tej samej wsi włamał się wybijając szybę w oknie piwnicy. Gdy gospodarze spali złodziejaszek przeszukiwał pomieszczenia domu w poszukiwaniu cennych rzeczy.
Zabrał m.in. pieniądze – złotówki i euro – na łączną kwotę ok. 4 tys zł, pięć telefonów komórkowych, dokumenty i kluczyki do opla astry, którą następnie odjechał...  
Jak podaje Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji złodzieja zatrzymano stosunkowo szybko. Policjanci odzyskali także niemal cały skradziony łup - za wyjątkiem pieniędzy, które jak twierdzi sam złodziej natychmiast po włamaniu wydał. Skradzione z Dobrzyjałowa rzeczy złodziej ukrył u kolegi w Łomży.  Przeszukując jego mieszkanie policjanci znaleźli także niewielki pakuneczek z amfetaminą. Teraz przyjacielski Sebastian K. lat 19, otrzyma także zarzuty za przestępstwa narkotykowe. 
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę