Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Nocne interwencje strażaków

Niespokojną noc mieli łomżyńscy strażacy. O północy zostali wezwani do gaszenia drewnianego budynku w Kuziach w gminie Zbójna, a nad ranem – ok. godziny 4.20. - wyjeżdżali do wypadku drogowego w okolicach wsi Ratowo-Piotrowo pod Śniadowem. Jak informuje dyżurny PSP w obu zdarzeniach nikt z ludzi nie odniósł większych obrażeń.

Nocny pożar w Kuziach doszczętnie strawił stary drewniany dom. Nikt w nim nie mieszkał. Strażakom udało się zabezpieczyć okoliczne zabudowania przez rozprzestrzenianiem się płomieni. Straty wstępnie oceniono na około 15 tys zł.
O dużym szczęściu mogą mówić natomiast osoby, które nad ranem jechały samochodem VW Passat drogą nr 677: Łomża – Ostrów Mazowiecka. W okolicach wsi Ratowo-Piotrowo samochód wypadł z jezdni i dachował. Choć w samochodzie były trzy osoby nikt nie ucierpiał.
Przyczyną wypadku mogła być śliska nawierzchnia drogi.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę