Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Łomżyński ratusz certyfikowany

Urząd Miasta w Łomży przeszedł pozytywnie kontrole potwierdzając przyznanie placówce certyfikatu jakości ISO 9001 – czyli potwierdzający najwyższą jakość pracy urzędu i urzędników. Prace nad wdrożeniem ISO trwały niemal dwa lata. Wiceprezydent Marcin Sroczynski podkreśla, że poprawa obsługi odwiedzających urząd petentów jest widoczna. Sama procedura certyfikacji została przeprowadzona przez białostocka firmę Europejskie Centrum Doradztwa EUROPRIMUS CONSULTING. Na ten cel miasto wydało około 15 tysięcy złotych. To około 10 razy taniej niż standardowy cennik tej usługi obowiązujący w kraju.

Wiceprezydent podkreśla, że przysłowie o tanim mięsie zna, ale w tym wypadku – jak utrzymuje tanie to tez i dobrze.
Sama uroczystość wręczenia urzędowi Ceryfikatu ISO 9001 ma odbyć się z wielka pompą w sierpniu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę