Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Przedszkolaki witały wiosnę na Stary Rynku

- Chciałbym, aby wiosna była tak piękna jak wy jesteście piękne – tak do przedszkolaków, które witały wiosnę na Starym Rynku mówił prezydent Jerzy Brzeziński. Przedszkolaki przyniosły ze sobą Marzanny zrobione ze śmieci, ale zamiast tradycyjnie wrzucić kukły do rzeki wyrzuciły je do pojemnika na śmieci. Ekologiczne powitanie wiosny od kilku lat organizuje Krzysztof Pyczot drużynowy 59 Łomżyńskiej Drużyny Harcerskiej „Ptaki ptakom”.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę