Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Podwodny Jeleń wiosnę witał w Łynie

Kuba Nagrodzki – 12-latek z Łomży był najmłodszym uczestnikiem odbywającego się w Olsztynie Spływu Łyną. Impreza którą płetwonurkowie witają wiosnę w tym roku zgromadziła 119 osób z całej Polski i kilku reprezentantów z Danii i Holandii. Łomżyński Podwodny Jeleń pojechał do Olsztyna w 16-osobowym składzie.

Niektórzy uczestnicy V Spływ Łyną nim weszli do lodowatej wody, poza  skafandrami, ubrali także  odmienne szaty…
Jak relacjonuje Adam Siwek szef Łomżyńskiego Klubu Płetwonurkowego Podwodny Jeleń sam spływ trwał około godziny. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali strażacy, lekarze, strażnicy miejscy oraz olsztyńscy policjanci. Płetwonurkowie dopłynęli aż do Starego Miasta, gdzie mogli się posilić wspaniałą gorącą grochówką.

Pełna relacja na stronie www.nurkowa.pl
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę