Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ŁKS – Odra: mecz inny niż wszystkie

Sobotni mecz drugoligowy w którym ŁKS Browar Łomża zmierzy się z Odrą Opole więcej może znaczyć niż wynika z prostej kalkulacji. Oba zespoły są w dole drugoligowej tabeli. Ewentualna wygrana ŁKS-u znacznie przybliży klub do celu jakim jest pozostanie w II lidze, co oznaczałoby jesienią grę drużyny w zreformowanej nowej I lidze. Po drugie piłkarzy Odry Opole do niedawna trenował Witold Mroziewski obecny szkoleniowiec jedenastki Łomży. Trzecim ważnym powodem dla którego w sobotnie popołudnie warto być na stadionie przy ul. Zjazd są... pieniądze. Wpływy ze sprzedaży biletów są poważnym zastrzykiem, dla ciągle borykającego się z problemami finansowymi ŁKS-u.


Piłkarze ŁKS-u Łomża źle rozpoczęli wiosenne rozgrywki. Na początek przegrali 1 do 3 z Polonią Warszawa, później tyle samo ze Zniczem Pruszków. Teraz przeciwnik jest znacznie bliżej. W tabeli różnica punktów wynosi tylko 8 – na korzyść Odry, ale w historii dotychczasowych spotkań obu zespołów piłkarze z Opola nigdy nie wygrali.
- To jest mecz o sześć punktów - powtarza trener ŁKS-u Browar Łomża Witold Mroziewski. - Jeżeli teraz nie wygramy sytuacja będzie bardzo trudna.

Dla Mroziewskiego sobotnie spotkanie ma także nieco osobisty charakter. Do końca października ubiegłego roku był on trenerem tego zespołu. Został zwolniony, bo wyniki piłkarzy z Opola nie satysfakcjonowały władz klubu...

Na trzeci bardzo ważny wymiar tego meczu zwraca uwagę Marcin Trojanowski członek zarządu ŁKS-u.     
- Wygrana znacznie przybliży nas do celu jakim jest pozostanie w II lidze, co oznacza grę w zreformowanej nowej I lidze – podkreśla.
Trojanowski taki „awans” wiążę także z szansa na ustabilizowanie sytuacji finansowej klubu.
- Da nam to możliwość oglądania bezpośrednich transmisji z Łomży w telewizji ogólnopolskiej. Przyniesie także znaczące zwiększenie finansowania przez media.
Marcin Trojanowski podkreśla, że dziś jednym z głównych sponsorów drużyny są kibice. Ostatni mecz z Polonią Warszawa zgromadził prawie 3000 widzów co jest bardzo znaczącym wpływem finansowym do kasy klubu. Trojanowski apeluje przy okazji także aby każdy komu leży na sercu los Łomżyńskiego Klubu Sportowego przyszedł na mecz oraz zachęcił znajomych do przyjścia w sobotę na stadion przy ulicy Zjazd 18.
- Łomżyński stadion znany jest już w całym kraju ze wspaniałej atmosfery, oprawy widowiska, głośnego, kulturalnego dopingu oraz dużej frekwencji co wpływa na maksymalną motywację do gry naszych piłkarzy. Przyjdź i  zobacz największe widowisko w regionie. Wspomóż naszą eksportową drużynę w jednym z najważniejszych meczów w sezonie - podkreśla.

W programie meczu:
  • Wszyscy posiadacze biletów normalnych i karnetów biorą udział w losowaniu zestawu nagród ufundowanych przez Browar Łomża
  • Konkurs dla odważnych w przerwie meczu. Poczuj się jak piłkarz i strzel gola przy pełnych trybunach (nagrody dla uczestników funduje Browar Łomża)
  • Gorące przekąski oraz napoje i pestki(całkowity dochód z cateringu zasili konto ŁKS Łomża)
  • Pamiątki klubowe (repliki koszulek, szaliki klubowe, proporczyki, kubki, breloki itp. w barwach ŁKS)
ŁKS Browar Łomża - Odra Opole
sobota 22 marca godz. 14:00
Stadion miejski, ul. Zjazd 18

Ceny biletów - 15 zł, bilet ulgowy 10 zł, bilet junior i dla kobiet 5 zł.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę