Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Złoty mikrofon dla Łomży

Główne zdjęcie
„Złoty” Kwintet Studia Piosenki POPART. Od lewej: Łukasz Lipski, Radek Pietrzak, Ewa Rutkowska, Tomek Wiśniewski i Marcin Wincenciak.

Na odbywającym się w Białymstoku VIII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Złoty Mikrofon Radia Jard” kwintet Studia POPART z MDK-DŚT zdobył jedną z głównych nagród festiwalu zwyciężając w kategorii „zespoły”, w swojej grupie wiekowej.

Festiwal staje się coraz bardziej popularny w kraju i za naszą wschodnią granicą – z roku na rok do Białegostoku przyjeżdża coraz więcej wykonawców z Rosji, Białorusi, Ukrainy i republik nadbałtyckich. W tegorocznych konkursowych przesłuchaniach wzięła udział  rekordowa liczba uczestników – 130 solistów i blisko 50 zespołów.
Podopieczni Bernarda Karwowskiego wyszli zwycięsko z tej międzynarodowej rywalizacji, bardzo podobali się także tłumnie zgromadzonej publiczności, i chociaż Festiwal Radia Jard to nie Eurowizja, to nasi laureaci , podobnie jak i szef Studia Piosenki długo nie zapomną emocji, jakie towarzyszyły im w oczekiwaniu na werdykt jurorów.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę