Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kilometry nadnarwiańskich bulwarów

Bulwary w Łomży zaprojektują inżynierowie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Prezydent Łomży Jerzy Brzeziński podpisał właśnie umowę na wykonanie dokumentacji technicznej bulwarów z przedstawicielami Wydziału Inżynierii i Kształtowania Środowiska SGGW. Mają oni wykonać koncepcję i projekt zagospodarowania nabrzeża rzeki Narew „od mostu do mostu” czyli na odcinku blisko 3 km oraz dokumentacja projektowa zagospodarowania nabrzeża Narwi na terenach miejskich długości nieco ponad 2 km. Całość prac projektowych ma zostać wykonana w ciągu 1,5 roku.


Specjaliści z SGGW mają  wykonać dokumentacje projektową zagospodarowania nabrzeża Narwi przewidując budowę ścieżek pieszych i rowerowych z kostki brukowej, wykonania oświetlenia i parkingów przy drogach dojazdowych, a także budowy wieży widokowej, przystani wodnej dla łodzi i kajaków i obiektów małej architektury.
Koszt wykonania dokumentacji, ustalony w prawie dwumiesięcznych negocjacjach, wyniesie niecałe 640 tysięcy zł. Planowane rozpoczęcie prac budowlanych przewidziane jest na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2010 roku, ale jak podkreśla Łukasz Czech z biura prasowego ratusza w optymistycznym wariancie pierwsze prace mogą się rozpocząć jeszcze jesienią 2009 r..
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę