Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Złodzieje „hydraulicy” grasują po Łomży

Łomżyńscy policjanci ostrzegają przed parą ludzi, którzy podając sie za ekipę hydrauliczną okradają mieszkania. Mężczyzna i kobieta w wieku około 25-30 lat wczoraj przed południem w ten sposób okradli dwa mieszkania w blokach przy ulicach Dmowskiego i Słowackiego. Zrabowali pieniądze i biżuterię łącznej wartości około 10 tys zł.

Jak podaje Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji scenariusz kradzieży był taki sam. Para wchodziła do mieszkań pod pretekstem sprawdzenia instalacji hydraulicznej. W jednym z mieszkań samotnie mieszkała 80 letnia kobieta, w drugim w chwili kradzieży była tylko 56-letnia pani. W pewnym momencie „naprawiana” właścicielki były proszone o pomoc i przytrzymanie kolanka pod zlewem w kuchni. W tym samym czasie złodzieje przeszukali mieszkania. W jednym przypadku skradli gotówkę w wysokości 4,2 tys zł, w drugim biżuterię o wartości ok. 6 tys zł.
Policjanci poszukują sprawców kradzieży. Oto ich rysopisy: Mężczyzna w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała, włosy czarne, który ubrany był w czarną kurtkę z czerwonymi pasami.  Kobieta w wieku 25-30 lat, średniej wielkości i czarnych włosach, także ubrana była w czarną kurtkę. Ktokolwiek mógłby pomóc w identyfikacji sprawców kradzieży proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę