Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Spóźniony atak zimy zaskoczył kierowców

Do kilku stłuczek i jednego wypadku doszło wczoraj wieczorem w okolicach Łomży. Jak informuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Łomży strażacy wzywani byli do trzech interwencji przy tego typu zdarzeniach. Tylko w jednym z nich ucierpieli ludzie. W Kisielnicy na skrzyżowaniu tir uderzył w opla skręcającego na Kolno.

Do tego wypadku doszło około 20.25. Prawdopodobnie kierowca opla, usiłując skręcić z drogi krajowej nr 61 w lewo wyjechał trochę za daleko, przez co został uderzony przez jadącą w kierunku Łomży  ciężarówkę. W wyniku wypadku ran doznały osoby jadące oplem. Karetka pogotowia zabrała je do szpitala w Łomży.
Jak się okazuje był to druga wczorajszego wieczoru interwencja załogi Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej łomżyńskiej PSP w Kisielnicy. Godzinę przed tym wypadkiem strażacy zostali wezwani do zabezpieczenia wycieku paliwa ze zbiornika innego tira. Zbiornik został uszkodzony w wyniku uderzenia w niego przez samochód osobowy. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a kierowca osobówki odjechał z miejsca kolizji nim zjawili się policjanci i strażacy.

Wieczorne wyjazdy strażaków do kolizji drogowych zapoczątkowało zdarzenie z Bożejewa.  Około godziny 18.20 kierujący fordem mondeo jadący droga Łomża – Wizna, w okolicach tej wioski zjechał z jezdni do przydrożnego rowu.    
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę