Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Morderstwo w Nowogrodzie

Nawet dożywocie grozi Lubomirowi B. z Nowogrodu. 56-letni mężczyzna podejrzany jest o zabicie „kolegi” z którym wcześniej pił alkohol. W trakcie libacji panowie pokłócili się o pieniądze, po czym Lubomir B. śmiertelnie poturbował kamrata. Dziś mężczyzna został doprowadzony do łomżyńskiej prokuratury. Przedstawiono mu zarzut zabójstwa. Grozi za to od 8 do 25 lat więzienia lub nawet dożywocie. Dziś też sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące.

Do tragicznej w skutkach bójki doszło w sobotę. W południe kilku mężczyzn piło alkohol w jednym z domów w Nowogrodzie. W pewnym momencie jeden z nich zażądał od drugiego zwrotu pieniędzy, które rzekomo ten był mu dłużny. Doszło do sprzeczki i bójki. „Wierzyciel” Lubomir B. pobił „dłużnika” m.in. po twarzy, tak że ten przewrócił się na podłogę. Leżący obrzucił go jeszcze obelgami, na co Lubomir B. miał odpowiedzieć skacząc po jego ciele i kopiąc go... Następnie wyszedł z domu pozostawiając pobitego „druha” i właściciela mieszkania. Ten gdy po kilku godzinach  - około 16.00 -  zorientował się w sytuacji wezwał policję, ale na ratunek było już za późno. Leżący na podłodze mężczyzna w chwili gdy dotarli policjanci był już martwy.  Miał rany twarzy i klatki piersiowej.
Lubomir B., który jak podaje Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji nie był wcześniej notowany w kartotekach policyjnych, przyznał się do śmiertelnego pobicia kompana.  
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę