Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z serwisu: www.radio.bialystok.pl

Dzieci z dziadkami w ogrodach biskupa.

W ogrodach biskupa łomżyńskiego świętowane będą dziś imieniny rodziców św. Maryi a dziadków Pana Jezusa, świętych: Anny i Jakuba. Biskup Stanisław Stefanek jak co roku zaprosił najmłodszych mieszkańców z całej diecezji wraz z ich babciami i dziadkami. Pryzgotowano wiele atrakcji, bedzie możliwość wspólnego śpiewania dziecięcych przebojów, wystąpią uczestnicy tegeorocznego festiwalu "Muzyczne Dni Drozodowo - Łomża".


Organizatorzy przygotowali wiele nagród i upominków dla uczestników konkursów. Tradycyjnie - nie zabraknie wiktuałów i słodyczy. Dzieci będą miały możliwośc bezpośredniego spotkania z nowymi gośćmi biskupiego ogrodu, czyli dostojnymi pawiami. Imieniny w ogrodzie biskupa łomżyńskiego rozpoczynaja się o 11.00.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę