Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Napadał na kobiety, trafił do aresztu

Kamil B. - 19-latek z Łomży - trafił na dwa miesiące do tymczasowego aresztu. Jest podejrzany o dokonanie dwóch rozbojów. 20 lutego napadł na kobietę przy zaułku cmentarnym. Jak relacjonuje Krzysztof Leończak rzecznik prasowy łomżyńskiej policji używając przemocy nastolatek zabierał jej torebkę w której były pieniądze i dokumenty. Kolejnego napadu młody łomżanin dopuścił się dwa tygodnie później - 4 marca. W okolicach parku Jana Pawła II z zaskoczenia uderzył w tył głowy inną kobietę. Także tym razem motywem napaści była chęć zabrania torebki, w której były pieniądze.


W sumie w obu napadł skradł około 450 zł. Teraz został zatrzymany przez policję. Sąd Rejonowy w Łomży wobec podejrzanego o napady młodego mieszkańca Łomży zastosował środek zapobiegawczy w postaci dwumiesięcznego tymczasowego aresztowania.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę