Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kwiaciarka kontra taksówkarze-do takiego konfliktu doszło przy najstarszym w Łomży postoju taksówek

Powodem nieporozumienia było wybudowanie przy postoju wjazdu na posesję i przestawienie znaku, który wyznacza granice postoju. Znak na zlecenie właścicielki posesji robotnicy przestawili w sobotę. Taksówkarze twierdzą, że była to samowola. Właścicielka kwiaciarni uważa, że do każdej posesji musi być wjazd i skarży się na taksówkarzy, którzy utrudniają jej dostarczanie towaru do firmy i wywożenie śmieci. Uważa, że zmiany dokonała legalnie, bo taka lokalizacja znaku jest przewidziana w zatwierdzonym już planie budowlanym.


Tymczasem, jak tłumaczy Łukasz Czech z Biura Prasowego łomżyńskiego Ratusza, potrzebna jest do tego zmiana projektu organizacji ruchu. Dlatego Urząd Miasta wezwał właścicielkę kwiaciarni do umieszczenia znaku we wcześniejszym miejscu. Jeżeli nie zrobi tego do jutra, sprawa trafi do prokuratury.
Właścicielka kwiaciarni zapewniła, że jeżeli dostanie pismo z Ratusza, znak wróci na swoje stare miejsce. Chce również uzupełnić brakujące formalności, które są niezbędne do wprowadzenia zmian w planie organizacji ruchu.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę