Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Policjant z Wysokiego Mazowieckiego ranny w Kosowie

Główne zdjęcie
Na początku grudnia 2007 roku do Kosowa wyjechało czterech podlaskich policjantów. Tu na zdjęciu z Komendantem Wojewódzki Policji w Białymstoku. (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Wśród rannych polskich policjantów w starciach w Mitrovicy w Kosowie jest także jeden funkcjonariusz z Wysokiego Mazowieckiego. Jak informuje nadkom. Jacek Dobrzyński rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku 32-letni sierżant Piotr Nowicki został rany odłamkiem w udo. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.


Jak wyjaśnia Dobrzyński ranna, której doznał policjant z Wysokiego Mazowieckiego nie groźna. Odłamek przeszedł na wylot. Funkcjonariusz już po jej opatrzeniu kontaktował się z rodziną w kraju.

Piotr Nowicki z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem do Kosowa wyjechał na początku grudnia. W misji miał służyć sześć miesięcy.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę