Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Po lodowisku...

Trzy miesiące funkcjonowało w Łomży sztuczne lodowisko. Po raz pierwszy na tafli lodu o powierzchni 800 metrów kwadratowych łomżanie mieli okazję poślizgać się w niedzielę 16 grudnia, po raz ostatni wczoraj. Dziś już lodowisko jest zamknięta i lada dzień zostanie złożone.

Lodowisko mieszkańcom Łomży zafundowała firma Echo Investment, która od blisko 10 lat usiłuje wybudować, przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej, duże centrum handlowe z hipermarketem, pospołu z ratuszem. Firma wynajęła lodowisk wraz z całą instalacją, a miasto opłacało rachunki za prąd i zapewniało jego obsługę. Lodowisko miało poprawić wizerunek inwestora i przekonać do niego mieszkańców, a jeszcze bardziej radnych miasta, którzy aby Galeria Veneda – bo tak ma nazywać się to centrum handlowe - mogła w tym miejscu Łomży powstać, muszą uchwalić nowy plan zagospodarowania przestrzennego.  

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę