Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Porażka w Pruszkowie

Piłkarze drugoligowego ŁKS-u Browar Łomża ulegli w drugim wiosennym meczu Zniczowi Pruszków 1 : 3. Wszystkie cztery bramki padły dopiero w drugiej połowie meczu. Honorowego gola dla Łomży zdobył w 82 minucie spotkania - strzałem z przewrotki - Daniel Gołębiewski, który w niedzielę debiutował w barwach ŁKS-u.

Bramki la drużyny gospodarzy zdobywali kolejno: Lewandowski (63'), Paluchowski (72') i Kaczmarek (90').

ŁKS Łomża podczas tego meczu wystąpił w składzie: Pronaj - Galiński, Janicki, Skórnicki, Stefańczyk (34' Jurgulewicz) - Siara, Łazar, Dereżyński, Kęska - Bizhev (66' Gołębiewski), Bzdęga

***
Łomżyński Klub Sportowy informuje, że oficjalna prezentacja II-ligowej drużyny ŁKS Browar Łomża odbędzie się 17 marca br. (poniedziałek) o godzinie 18:30 w hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży, ul. Ks. Anny 18.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę