Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Zginął w płomieniach

Do tragicznego wypadku doszło około godz. 11.00 w lesie pod Stawiskami na drodze nr. 61. Kierujący pojazdem marki Honda Civic zjechał na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z cysterną przewożącą mleko. W wyniku zderzenia samochód osobowy stanął w płomieniach. Kierowca, około 60 letni mężczyzna zginął we wraku samochodu.

Jak dowiadujemy się od świadków zdarzenia, kierowca nikogo nie wyprzedzał, bezwolnie zjechał na przeciwległy pas, wcześniej nie doprowadzając do zderzenia z innym autem. Siła uderzenia była tak duża, że samochód osobowy stanął niemalże pionowo i od razu zapalił się. Kierowcy przejeżdżający dobiegli z gaśnicami, ale nie dało się opanować ognia. Samochód był tak zgnieciony, że niemożliwe było wydostanie kierowcy Hondy z auta. Zginął w płomieniach.

Przez ponad 3 godziny droga w tym miejscy była zablokowana. Korek ciężarówek ciągnął się przez ponad 3 km.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę