Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość za www.gazeta.pl

ŁKS Łomża : Gwardia Warszawa - 3 : 1

Czterech nowych piłkarzy wystąpiło w szeregach ŁKS-u Łomża, który podejmował trzecioligową Gwardię. Wśród nich znalazł się Mariusz Łukaczyński z czwartoligowej Wisłoki Dębica, czarnoskóry Daouda Camara z Gwinei, grający w trzeciej lidze w Mieszku Gniezno i Maciej Dołęga z Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Drugie 45 minut rozegrał 20-letni Karol Bortnik, wychowanek SP Szamotuły. W ŁKS-ie wystąpili też: przebywający w Łomży od środy Białorusin Iwan Sridnienko i Piotr Chwesiuk.

Nie wiadomo kto z tej szóstki dołączy do Mariusza Marczaka, Piotra Burskiego i bramkarza Kamila Ulmana (wypożyczenie z Jagiellonii), którzy na pewno wzmocnią łomżan.
- To będzie zależeć od budżetu, który, niestety, nie jest z gumy - mówi Tadeusz Gaszyński, trener ŁKS-u. - Wszyscy dobrze wypadli na tle Gwardii, dlatego poprosiliśmy ich, aby zostali do środowego meczu z Mlekovitą. Po nim podam ostateczną kadrę ŁKS-u.
Spotkanie z Gwardią zakończyło się wygraną łomżan 3:1. Dla dobrze grających po przerwie gospodarzy dwie bramki zdobył Marczak.

Bramki dla ŁKS-u zdobyli: Lis (40.), Marczak (50. i 51.).

Skład ŁKS Łomża: Ulman (60. Szczechowiak) - Kamiński (80. Łuba), Łukaczyński, Galiński, Camara - Lis, Sridnienko, Sawko (46. Bortnik), Dołęga, (60. Boguski) - Burski (46. Marczak), Chwesiuk (75. Kowalczyk).

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę