Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Najlepsi w województwie

Czteroosobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 w Łomży wygrała I Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Języku Ojczystym. W konkursie, który odbywał się honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, wzięło udział siedem kilkuosobowych grup z różnych placówek szkolnictwa specjalnego z całego województwa podlaskiego.

Celem imprezy było popularyzowanie poprawności językowej wśród młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie, promowanie pięknej polszczyzny, rozbudzanie zainteresowań językiem ojczystym, integracja młodzieży oraz zachęcanie uczniów do zdrowej rywalizacji. W środę w Zespole Szkół Nr. 13 w Białymstoku o tytuł najlepszej rywalizowało siedem drużyn. Współzawodnictwo przeprowadzono w formie quizu, zabaw i elementów dramy sprawdzających wiedzę i umiejętności polonistyczne uczniów klas I-III gimnazjów specjalnych.
Łomżę reprezentowała czteroosobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego – pani Barbary Walczuk. Młodzież odniosła duży sukces – pokonała kolegów ze wszystkich placówek zdobywając I miejsce w konkursie oraz dodatkowo tytuł „ Mistrza Ortografii” za bezbłędne uzupełnienie tekstu.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę