Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 29.02.2008

 

I Na prośbę Konsulatu Generalnego Republiki Białoruś w Białymstoku uprzejmie informuję, iż Administracja Wolnej Strefy Ekonomicznej w „Grodnoinwest” (WSE) poszukuje inwestorów, którzy zechcą stworzyć na terenie WSE przedsiębiorstwa produkujące materiały budowlane m.in. nowoczesne bloki, pokrycia dachowe, materiały ociepleniowe, wykończeniowe itp. Zgodnie z Państwowym Programem Budownictwa na lata 2006-2010 planuje się oddanie do użytku 25 mln m2 powierzchni mieszkalnej.

Dla zainteresowanych w biurze ŁIP-H czeka adres, w celu nawiązania współpracy.

 

II Do biura Izby wpłynęło z PWSIiP w Łomży zaproszenie do udziału w kolejnym etapie wdrażania projektu Podlaski Klaster Spożywczy. Głównym tematem warsztatu jest :

Jak zorganizować współpracę w podlaskim sektorze przetwórstwa rolno-spożywczego?”.

Uczestnictwo w spotkaniu kierowane jest głównie do przedstawicieli władz samorządowych i instytucji otoczenia biznesu, naukowców oraz przedsiębiorców zainteresowanych nowymi formami współdziałania.

Termin warsztatów to 26-28.03.2008r w Hotelu Baranowski w Piątnicy.

W załączniku przesyłam Państwu otrzymane pismo. Formularz zgłoszenia i szczegółowy program są dostępne w biurze Izby. Liczba miejsc ograniczona.Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę