Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 13.03.2008

    Począwszy od dnia dzisiejszego tj., 13.03. do dnia 16.03.2008 łomżyńska delegacja będzie przebywać na terenie miasta Gorki na Białorusi. Strona polska skorzystała z zaproszenia od władz miasta Gorki do odwiedzenia i nawiązania międzynarodowej współpracy gospodarczej ze stroną białoruską. Organizatorem wyprawy jest Urząd Miejski w Łomży. Oprócz przedstawicieli miasta Łomża w osobach: Zastępca Prezydenta Miasta Łomża – Krzysztof Choiński, z Wydziału Polityki Gospodarczej i Inwestycji – Marioli Jabłonowskiej, udział w wyjeździe wzięli: Prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej Maciej Zajkowski, przedstawiciel Komisji Rewizyjnej ŁIP-H – Andrzej Wszeborowski, a także przedsiębiorcy zrzeszeni w ŁIP-H, którymi są: Adam Cwalina i Leszek Krzyżkowiak reprezentujący Zakłady Spożywcze „BONA”Sp. z o.o., Marek Mackiewicz – Przedsiebiorstwo Wielobranżowe, Czesław Filipkowski – UNIQA S.A., Henryk Jaworowski – P.P.H.U. „JAWOR” Export-Import oraz Anna Szpyruk i Krzysztof Kamiński – turlomza.pl.

    Mamy nadzieję, że wyjazd przyniesie obopólne korzyści i przyczyni się do rewizyty przedstawicieli z Białorusi.


Z poważaniem


Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę