Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 12.03.2008

I Powiatowy Urząd Pracy w Łomży informuje, iż z dniem 1 lutego 2008r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie wykonywania pracy przez cudzoziemców bez konieczności uzyskania zezwolenia na pracę.

Biuro Izby jest w posiadaniu Rozporządzenia. W załączniku otrzymane pismo.

II Powiatowy Urząd Pracy w Łomży przesłał informację dotyczącą usług oferowanych przez Polską Organizację Pracodawców Osób Nipełnosprawnych w związku z wykorzystaniem funduszy unijnych w latach 2007-2013.

Szczegóły dotyczące skorzystania z projektu dostępne w ŁIP-H. Więcej informacji uzyskacie Państwo bezpośrednio w Dziale Funduszy Strukturalnych Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, tel. 022-620-32-02, e-mail: fundusze@popon.pl

III Biuro ŁIP-H otrzymało z Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku informację Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury dot. przyznawania nagród Ministra Infrastruktury za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinach architektury, planowania przestrzennego i urbanistyki.

Wnioski można składać osobiście w Departamencie Rynku Budowlanego i Techniki w Ministerstwie Infrastruktury, ul. Wspólna 2/4, pok. 1079, 00-926 Warszawa, tel. 022-661-81-89 lub przesłać pocztą, w terminie do 30 kwietnia br.

W siedzibie Izby dostępny jest regulamin.


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

 

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę