Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Zima się skończyła w ubiegłym tygodniu – uznał ratusz

Łomżyński ratusz oficjalnie oznajmił koniec zimy i co się z tym niesprzyjających do prowadzenia prac budowlanych warunków atmosferycznych. Te utrzymywały się przez ostatnie trzy miesiące, co zmusiło m.in. do przerwania prac budowlanych drugiej nitki ulicy Szosa Zambrowska. Zgodnie z pierwotnym terminem prace te miały zakończyć się przed świętami Bożego Narodzenia, ale wobec niesprzyjających warunków atmosferycznych termin ukończenia inwestycji przesunięto do... Dnia Dziecka.

Zgodnie z komunikatem z ratusza w ubiegłym tygodniu wznowione zostały prace przy budowie drugiej nitki ulicy Szosa Zambrowska. W pierwszej kolejności robotnicy przystąpili do ułożenia chodnika z kostki Polbruk wzdłuż nowej drogi długości około 800 metrów oraz wyregulowania studzienek kanalizacyjnych. Postawione zostały także nowe, aluminiowe słupy oświetleniowe pomiędzy starą a nową drogą.
W pierwszej połowie kwietnia na nowowybudowanej drodze powinna zostać ułożona warstwa ścieralna asfaltu. Następnie planowane jest przeniesienie ruchu z dotychczasowej jezdni na obecnie budowaną drogę i rozpoczęcie modernizacji 250-cio metrowego odcinka aktualnie używanej jezdni oraz znajdującej się pod nią kanalizacji sanitarnej. W tym czasie przebudowaniu ulegnie również skrzyżowanie Szosy Zambrowskiej z ulicą Piłsudskiego.
Koszt powyższej inwestycji wynosi prawie 5,3 mln złotych, zaś zakończenie wszystkich prac planowane jest na 30 maja 2008 r.

zobacz: Deja vu na Szosie Zambrowskiej
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę