Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek pod Zambrowem

Przez blisko dwie godziny całkowicie zablokowany był ruch na krajowej „ósemce” pomiędzy Zambrowem a Mężeninem. W okolicach miejscowości Wiśniówek, kilka minut po godzinie szóstej, zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe – opel i renault. Trzy osoby zostały ranne. Jak informuje mł. asp. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku kierowca renaulta zmarł po przewiezieniu do szpitala. Na razie nie wiadomo co było przyczyną wypadku.

Policjanci informują, że nie mieli możliwości zorganizowania objazdów. Samochody stały więc w gigantycznym korku. Ruch, przynajmniej częściowo, udało się przywrócić dopiero po ósmej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę