Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Ludowcy wracają do ARiMR w Łomży

Działacze partii ludowej przejmują kolejne stołki w administracji. Właśnie jeden z nich Zbigniew Kamiński z Turośli został nowym dyrektorem podlaskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Kamiński jest członkiem prezydium Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego.

ARiMR to jednaj z najbardziej upolitycznionych agencji w mieście. Jej dyrektor zmienia się za każdym razem gdy dochodzi do przesilenia rządowego, i inna partia przejmuję rządy w ministerstwie rolnictwa. Teraz w koalicyjnym podziale resort i agencja przypadła ludowcom i zgodnie z oczekiwaniami to ludzie związani z tą partią obejmują kolejne stanowiska.

Dodajmy tylko, że Zbigniew Kamiński to były kierownik kolneńskiego powiatowego biura ARiMR. Placówką przestał kierowć w marciu 2006 roku, gdy do władzy w agencji doszedł PiS.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę