Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Łomżanin w walce o fotel kuratora

Główne zdjęcie
Czesław Rybicki

Czesław Rybicki – 52-letni nauczyciel i działacz PO z Łomży jest jednym z czterech kandydatów do objęcia fotela kuratora oświaty w województwie podlaskim. O tym kto obejmie funkcję ma zdecydować specjalna komisja, która jutro spotka się ze wszystkimi kandydatami.

Stanowisko kuratora jest wolne od 24 stycznia gdy wojewoda Maciej Żywno odwołał Jadwigę Szczypiń argumentując to są wynikami kontroli przeprowadzonej w Kuratorium Oświaty.
W szranki o zajęcie zwolnionego fotela stanęli: Wiesława Ćwiklińska – wizytator kuratorium, Jerzy Kiszkiel – dyrektor jednego z białostockich ogólniaków,   Barbara Markowska – dyrektorka podstawówki i Czesław Rybicki z Łomży.
Kandydat na kuratora musi być nauczycielem mianowanym lub dyplomowanym z wykształceniem wyższym magisterskim oraz posiadać co najmniej 7-leni staż pracy w swoim zawodzie, w tym co najmniej 3-letni na stanowisku wymagającym sprawowania nadzoru pedagogicznego.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę