Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kilkunastu strażaków brało udział w akcji w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży

Główne zdjęcie
nocny szpital

Dużurnego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży zaalarmował automatyczny system, który wykrywa dym. Na szczęście okazało się, że był to fałszywy alarm. Jak mówią strażacy spowodowany głupim kawałem. Takie sytuacje to często efekt zachowania pacjentów, którzy palą papierosy na terenie szpitala. "Alarm wywołała osoba, która włączyła przycisk uruchamiający instalację przeciwpożarową" - mówi dowódca akcji Krzysztof Szablak. Strażacy musieli przeszukać kilkanaście pomieszczeń na kilku piętrach.

 Akcja trwała jednak ponad godzinę, bo jak nieoficjalnie dowiedziało się Polskie Radio Bialystok, strażacy mieli problem z dotarciem do miejsc, które wskazał czujnik dymu. W chwili alarmu zagrożeniem nie zainteresował się żaden z pracowników szpitala odpowiedzialny za bezpieczeństwo.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę