Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Dzień bezpłatnych diagnoz logopedycznych

W całym kraju - również w Łomży – w sobotę odbędzie się „Dzień bezpłatnych diagnoz logopedycznych”. Akcja ta skierowana jest przede wszystkim do rodziców, którzy dostrzegają wady wymowy u swoich dzieci i nie bardzo wiedzą gdzie szukać specjalistycznej pomocy.


W Łomży jako jedyna do tej akcji – po raz drugi z rzędu – włączył się neurologopeda Magdalena Tyszka. Jej gabinet znajduje się w budynku przy ul. Kołłataja 12/16. Osoby zdiagnozowane – w zależności od potrzeb - kierowane są do przychodni przyszpitalnej lub gabinetów działających przy Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych.
Rejestracji na badania można dokonywać telefonicznie pod numerem: 692501052
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę