Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Wiosnę zaczynamy od Polonii Warszawa

Po zimowych perypetiach ŁKS Łomża rozpoczyna wiosenną rundę rozgrywek na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy. Celem jest utrzymanie się na tym poziomie rozgrywek, co jednak nie będzie łatwe. Na początek – już w sobotę - łomżanie podejmą zespół Polonii Warszawa. Wśród gości zagra kilku piłkarzy z Reprezentacji Polski: Majdan, Piechna czy Liberda.

Faworytem tego spotkanie jest zespół Polonii Warszawa. Czarne koszule (dziś piąty zespół w tabeli  rozgrywek II ligi) chcą jak najszybciej  powrócić do grupy zespołów z najwyższej piłkarskiej półki w kraju. ŁKS Łomża (15 miejsce w tabeli) raczej szyków warszawskiej Polonii nie pokrzyżuje, chciałby natomiast z jak najlepszej strony pokazać się swoim kibicom. Sobotni mecz – pierwszy po prawie trzymiesięcznej przerwie – będzie też ważnym sprawdzianem niemalże zupełnie nowej drużny Łomży i nowego trenera.

Na stadion z dowodem
Spotkanie pomiędzy ŁKS-em Browar Łomża a Polonią Warszawa,zakwalifikowane zostało jako impreza masowa o podwyższonym ryzyku. Jak informuje klub zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych wszyscy kibice wybierający się na takie mecze powinni posiadać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem (najlepiej dowód osobisty). Przy wejściu na stadion będzie prowadzona identyfikacja wszystkich osób poprzez nagranie wideo.

Mecz piłkarskiej II ligi pomiędzy ŁKS-em Browar  Łomża, a Polonią Warszawa odbędzie się w sobotę 8 marca na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży. Początek o godzinie 14:00.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę