Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Zaproszenie na cytologię zamiast kwiatka

W oryginalny sposób policjanci chcą uczcić przypadający w sobotę Dzień Kobiet. Zatrzymując tego dnia samochody do kontroli drogowej, funkcjonariusze znajdującym się w nich kobietom będą wręczać ulotki zachęcające do bezpłatnych badań cytologicznych. W ten sposób policjanci włączą się w kampanię społeczną „Wybierz życie”.

Patronem akcji „8 marca – Dzień Zdrowia Kobiet” jest Narodowy Fundusz Zdrowia. Głównym jej celem jest popularyzowanie zapobiegania zachorowaniom na nowotwór szyjki macicy i piersi. Każda kobieta kierująca autem lub jadąca jako pasażerka, otrzyma jutro broszurę z informacją o bezpłatnych badaniach cytologicznych. Z ulotki panie dowiedzą się jak ważne jest wczesne wykrycie choroby nowotworowej, dlaczego warto wykonać badania, a przede wszystkim gdzie i kiedy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę