Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

W Perspektywie za nowe skrzynki pocztowe zapłaci spółdzielnia

Zarząd i Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa w Łomży chcą aby za zakup i montaż nowych skrzynek pocztowych zapłaciła spółdzielnia, a nie poszczególni jej mieszkańcy. Zakup ma zostać sfinansowany z nadwyżki uzyskanej przez spółdzielnię w ubiegłym roku - mówi prezes SM Perspektywa Zbigniew Lipski. Odpowiedni projekt uchwały trafi na Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni.

Do 24 sierpnia tego roku wszystkie skrzynki pocztowe muszą spełniać europejskie kryteria. Oznacza to np. wielką wymianę skrzynek, które dotychczas wisiały w blokach spółdzielni mieszkaniowych. Właścicielem starych skrzynek, jest Poczta Polska, a nowych ma być już właściciel mieszkania z którego numer odpowiada numerowi skrzynki. W przypadku największej w mieście Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej za skrzynki mają zapłacić sami mieszkańcy, a spółdzielnia ograniczyła się do wyboru ich producenta - mówi prezes ŁSM Ryszard Siedlecki.
Koszt wymiany skrzynki pocztowej wynosi tu ok. 48 zł i jak podkreśla prezes nie było żadnych większych protestów mieszkańców w związku z płaceniem za nie.
Inne rozwiązanie na sfinansowanie obowiązkowego zakupu skrzynek znaleziono w SM Perspektywa. Lokatorzy nie będą za wymianę płacić, bo koszty pokryje spółdzielnia z  nadwyżki finansowej za ubiegły rok. Tak chce Zarząd i Rada Nadzorcza SM Perspektywa - mówi prezes Zbigniew Lipski. Odpowiedni projekt uchwały, mówiący o tym, że wymiana skrzynek pocztowych ma zostać pokryta z nadwyżki budżetowej spółdzielni ma trafić na najbliższe Walne
Zgromadzenie Członków Spółdzielni. Nowe skrzynki pocztowe w Perspektywie mają pojawić się w wakacje.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę