Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomoć na podstawie www.gazeta.pl

Porażka siatkarek Jedynki Łomża

Siatkarki Jedynki Łomża przegrały 0:3 (w setach: 15:25, 18:25, 22:25) we własnej sali ze Spartą Warszawa w zaległym meczu II ligi. - W tym starciu był widoczny brak naszej kapitan Mileny Skowrońskiej, która ma skręcony palec - mówi trener Mirosław Skawski. - Bez niej dużo tracimy zarówno w bloku, jak i w ataku. No i jej obecność także mobilizuje dziewczyny.

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej podczas weekendu Jedynka zagra na wyjeździe z Legionovią, a BTPS Białystok u siebie z ŁKS-em Łódź.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę