Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomośc na podstawie www.tvp.pl

Maturzyści wybierają geografię

Tegoroczni maturzyści najchętniej i najczęściej jako dowolny przedmiot maturalny wybrali geografię. Tak wynika z danych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży która przygotowuje egzamin maturalny. Z 17 tysięcy maturzystów w województwie podlaskim geografię wybrało ponad 6 tysięcy.

Matury w tym roku rozpoczną się 5 maja. Obowiązkowo trzeba zdać język polski, język obcy i jeden z dziesięciu obowiązkowych przedmiotów do wyboru i właśnie w tej ostatniej kategorii króluje geografia. Wygrała ona z wiedzą o społeczeństwie, biologią i matematyką. Znacznie mniejszym zainteresowaniem wśród tegorocznych maturzystów cieszą się chemia i historia.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę