Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Złapali grajewskiego ekshibicjonistę

37-letni mieszkaniec Grajewa od ponad pół roku „zaczepiał” kobiety i obnażał się przed nimi. W tym tygodniu został wreszcie zatrzymany. Ekshibicjonista działał w rejonach Zespołu Szkół nr 2 oraz alejek przy ul. Hanki Sawickiej w Grajewie. Policjanci zapowiadają skierowanie wniosku do Sądu Rejonowego o ukaranie mężczyzny za nieobyczajne zachowanie.

Do zatrzymanie 37-letniego ekshibicjonisty - mieszkańca Grajewa - doszło we wtorek  – podał serwis e-grajewo.pl. Mężczyzna został rozpoznany przez świadków, którym wcześniej – do czerwca ubiegłego roku -  kilkakrotnie okazywał swoje wszystkie „wdzięki”.
Policjanci proszą mieszkańców, aby w przyszłości – jeżeli tylko będą świadkami tego typu zdarzeń - natychmiast zgłaszali je policji. Wówczas reakcja będzie szybka i skuteczna – zapowiadają funkcjonariusze.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę