Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wzrastają ceny biletów komunikacji miejskiej w Łomży

Od soboty bilet normalny w Łomży będzie droższy o 10 groszy, kosztować więc będzie 2 zł 10 groszy. Bilet na 6 przejazdów podrożeje o 60 groszy, jego cena wzrośnie do 12 złotych. Najwięcej procentowo podrożeją bilety miesięczne na jedna linię - z 62 do 66 zł.

Jednocześnie radni postanowili obniżyć wiek mieszkańców, którym przysługują bezpłatne przejazdy autobusami MPK. Zamiast dotychczasowych 73 lat wprowadzono zapis, że bilety nie będą obowiązywać mieszkańców powyżej 70 roku życia. Ten przepis jednak zacznie obowiązywać dopiero za 4 miesiące.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę