Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Parafia Krzyża św. organizuje Ogólnopolski Konkurs im. Hanki Bielickiej

Już 20 szkół zgłosiło się do Konkursu Krasomówczego im. Hanki Bielickiej „Radość spod kapelusza”. Konkurs już po raz 2. organizuje parafia Krzyża św. w Łomży. W działającym przy parafii Centrum Katolickim Hanka Bielicka gościła kilkakrotnie, otworzyła tu swój salonik, w którym znajdują się sceniczne suknie i kapelusze słynnej łomżynianki.

Konkurs ma upamiętnić postać i kunszt bliskiej Łomży artystki. - Pierwsza jego miała charakter wojewódzki, w tym roku już ogólnopolski – mówi proboszcz parafii Krzyża św. W Łomży i jednocześnie dyrektor konkursu, ks. kan. Andrzej Godlewski. Uczestnicy konkursu krasomówczego będą prezentować literackie lub piosenkę kabaretową. - Teksty muszą być optymistyczne, kabaretowe, komediowe, autorstwa dowolnych twórców – mówi ks. Godlewski.
Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Hanki Bielickiej „Radość spod kapelusza” jest ogólnopolskim przeglądem, w którym uczestniczyć mogą uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Prezentacje oceniać będzie jury, które przyzna nagrody pieniężne za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii. Uczestnicy konkursu oraz nauczyciele przygotowujący otrzymają pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Szkoły na zgłoszenia swoich reprezentantów mają czas do końca lutego. Karty zgłoszenia powinny nadsyłać na adres parafii pw. Krzyża św., ul. Zawadzka 55, 18-400 Łomża.

Konkurs im. Hanki Bielickiej odbędzie się 8 marca w Centrum Katolickim przy parafii Krzyża św.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę